Spa- und Seehotel KARNERHOF ****s / Faaker See / Korutany

 

Hotel am Faaker See v hraničním trojúhelníku v Rakousku
Karnerhof. Rodinný hotel s tradicí, ve kterém korutanská pohostinnost vzkvétá každý den. 100 000 čtverečních metrů prostoru pro pohodlí, aktivity a relaxaci. Cokoliv se vám bude líbit. Užijte si teras Karnerhofu, zelené louky a kvetoucí zahrady, a tyrkysové jezero Faak a potom se stačí jen zhluboka se nadechnout.

Naše wellness nabídka v Karnerhofu
Dvě promenády, loděnice. Lekníny a rákosy. Oblázky a šumná, tyrkysová voda. Pláž u hotelu je ideálním výchozím bodem pro četné vodní dobrodružství: od plavání až po surfování a plachtění, či klidné plavby veslicemi. Poloha v okrajovém trojúhelníku otevírá řadu zajímavých výletů v okolí a v regionu Alpe-Adria. Rodiny a aktivní lidé mohou prozkoumat krásnou krajinu cykloturistikou nebo pěší turistikou. Pokud je důležitá relaxace a odpočinek, měli byste jít do lázní Musentempel. Nejpříjemnější chvíle prožijete při společném jídle v restauraci Karnerhof nebo v Götzlstube.

Pokoje, apartmány a studia
Bydlení v hotelu Karnerhof. To je radost pro všechny smysly. Objevte světem zaplavené a velkoryse navržené pokoje. Většina nabízí nezaměnitelný panoramatický výhled na tyrkysové jezero Faak a skalnaté vrcholy Karawankenu. Navíc různorodý design inspirovaný korutanskou krajinou a originální umění malířů z regionu zajišťují příjemnou atmosféru.

Vyhrazená korutánská pohostinnost po celé generace
Poskytujeme služby a pohostinství na nejvyšší úrovni. Rodina Melcher navazuje na mnoho generací. Náš gasthof z dávných dob byl přeměněn na jeden z nejkrásnějších jezerních hotelů v Korutanech.

Členové naší rodiny - Hans, Adi, Andreas a Ursula - se každý den osobně starají o vaši pohodu společně s naším zkušeným týmem. Pocítíte jako host rozdíl naší pohostinnosti v každém okamžiku vaší dovolené.

Vaši hostitelé a tým Karnerhof